Linia 100%

Z NAMI OSIĄGNIESZ WIĘCEJ

100% to linia produktów skierowana do świadomego konsumenta. Produkty z tej serii nie zawierają żadnych dodatków. Posiadają swój naturalny smak, kolor i zapach. Produkty z tej serii dostępne są w proszku tak aby każdy świadomie mógł dobrać idealnie dopasowaną dawkę. Jeżeli szukasz produktu, który jest skuteczny i nie zawiera zbędnych składników to linia 100% jest właśnie dla Ciebie!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Suplementy diety i nutraceutyki w najczystszej formie. Wychodzimy z założenia, że produkty mają działać a nie smakować. Dlatego nie dodajemy żadnych substancji smakowych, aromatów czy barwników.

KORZYSTNA CENA

Rekomendują nas specjaliści. Nie płacimy celebrytom za promowanie naszego produktu dlatego możemy zaoferować najwyższą jakość w bardzo korzystnej cenie.

NAJCZYSTSZA FORMA

Stawiamy na produkty w proszku abyś nie musiał zjadać zbędnych utwardzaczy do tabletek, osłonek do kapsułek lub wypełniaczy. Nasze produkty nie są zanieczyszczane zbędnym dodatkami dlatego wykazują silne działanie już w pojedynczej dawce.

REKOMENDUJĄ NAS

Akademia Zdrowia to projekt premium, dlatego suplementy jakie rekomenduję swoim podopiecznym też muszą być premium. Moj wybór to PlusNutrition.

Bartosz Kroplewski, Akademia Zdrowia, technolog żywności, spec. do spraw żywienia, funkcjonalny trener medyczny

Walcząc z najlepszymi nie mogę pozwolić sobie na wątpliwości. PlusNutrition daje mi pewność, że mogę wykorzystać swoje możliwości na 100%.

Daniel Dziedzic, V-CE MISTRZ Polski w kick-boxingu, fizjoterapeuta, trener personalny

Sukces determinują szczegóły. PlusNutrition to gwarancja jakość i dbałość o detale.

W suplementacji tak jak w biznesie liczy się skuteczność. Dlatego ja stawiam na PlusNutrition.

Daniel Kamiński, Kamiński Finanse, przedsiębiorca, pasjonat sportu i zdrowego stylu życia

EXTRAKLASY to nie miejsce na suplementy wątpliwej jakości. PlusNutrition to gwarancja jakości.

POLSKI KAPITAŁ

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Powstaliśmy z myślą o wsparciu świadomego konsumenta. Razem z nami osiągniesz więcej!

LINIA 100%

SKUTECZNA SUPLEMENTACJA